hotfile

25/06/2010

Witam na blogu poświęconym hotfile.com. Zebrałem tu wszystkie informacje odnośnie zarabiania na uploadowaniu w tym serwisie.

Jeżeli nigdy nie słyszałeś o HF (hotfile) przeczytaj podstawy wyjaśniające zasady zarobku, przejrzyj dowody wypłat (od jakiegoś czasu nieaktualizowane, ponieważ firma zawsze wypłaca regularnie pieniądze).

Podstawy hotfile :

W skrócie: hotfile.com to strona z uploadingiem, która płaci nam (całkiem konkretne pieniądze) za pobrania uploadowanych przez nas plików.

Suche fakty.

Kraje za ruch z których wypłacane są pieniądze:
United States, Poland, Canada, Norway, Finland, Sweden, United Kingdom, Germany, Latvia, Estonia, France, Spain, Portugal, Italy, Austria, Switzerland, Hungary, Czech Republic, Netherlands, Belgium, Greece, Denmark, Ireland, Slovakia, Slovenia, Lithuania, Bulgaria, Romania, Australia, Russia, Belarus, Ukraine and Liechtenstein

Zarobki:
Plik 5-50MB – 1000 pobrań – 5$
Plik 50-100MB – 1000 pobrań – 7$
Plik 100 – 1000MB – 1000 pobrań – 10$

Oczywiście płacą za każde pojedyncze, kompletne pobranie. Zauważcie, że stawka za ruch z polski jest taka sama jak za ruch z USA, co jest bardzo dla nas korzystne. Komfort pobierania od nich plików jest dosyć wysoki, co też jest istotne.

Wypłata jest w każdy poniedziałek od 15$ na PayPal, WebMoney lub ePassporte. Są wypłacalni, poniżej wklejam screeny. Dostaję już regularne wypłaty.

Jest remote upload – nie trzeba uploadować plików ze swojego komputera – można wskazać plik z sieci do pobrania.

Wypłacają 20% zysków poleconego z programu partnerskiego, czyli całkiem sporo.

Rejestracja hotfile.com

Dodaj komentarz

Next Post
»